MINDĖS CRAZY TIMES

Autorius EVELINA ŽIČKIENĖ; VIGANTO OVADNEVO NUOTRAUKOS. Nr. 3 (10) Birželis - Liepa 2015

Einu susitikti su legendinio baikerių klubo „Crazy in the Dark“ nariu Mindaugu, kuris iš dabartinių narių klube yra seniausiai.

 

Na, Lietuvos baikerizmo istorija tai ne JAV, bet vis tiek žodis „seniausiai“ kuria tam tikras asociacijas.Tačiau pensija čia nekvepia, nes sutinku įdomų, jaunatvišką žmogų su išskirtinio, paties patobulinto  dizaino „custom“ motociklu. Taigi sugretinam motociklus ir miesto centre kalbamės apie dabar ir tada.
Ar dažnai į miesto centrą atvažiuojate?
Mėgstu dažnai čia sėdėti, geriant kavą į žmones pasižiūrėti. Geriau nei šaltokame mūsų klubhauze.
Dažnai nutinka taip, kad pamačius tą patį žmogų be juodos „kožos“, o su marškinėliais ar kostiumu būna sunku pažinti. Ar Jūs taip pat turite savo antrą portretą?
Turbūt ir antrą, ir trečią, ir ketvirtą. Esu karininkas, mane galima pamatyti su uniforma ar kostiumu. Turiu šeimą – kartais esu pingvinas, šortuotas ir su vaikais kepantis hemburgerius. Man atrodo, pernai Oksfordas savo žodyne pakeitė baikerio apibrėžimą. Anksčiau tai buvo daugmaž nudriskęs, snargliuotas, suplėšytais džinsais bičas. Na, suplėšyti džinsai liko madoje, bet snargliai ir ilgi plaukai veikiausiai dingo. Baikerių judėjime yra be galo skirtingi, skirtingų profesijų žmonės. Jei vienija, tai vienija vienas dalykas, o visa kita yra skirtinga.
Koks Jūsų baikerinis stažas?
 „Crazyinthe Dark“ klube šiemet sukanka lygiai 20 metų. Prisijungiau 1995 metais [klubas įsteigtas 1991-aisiais, red.past.]. O su motorais sąryšį turiu iš seniau. Pirmą motorinį daiktą susiremontavau 14 metų – tai buvo motorinis dviratukas. Savaitgaliais garaže paremontuodavau motociklus, pasivažinėdavau, bet baikerizmu to nepavadinsi... Paskui atsirado šiokia tokia kompanija, kurios dalis perėjo į šį klubą ir pakvietė mane.

Plačiau skaitykite birželio-liepos mėnesio BIKER BALTICS LT.
Ieškokite visuose didesniuose PC ir degalinėse.
Prenumerata ČIA
Pirkti numerį ČIA

  • HD1
  • nippon logo1
  • RE1